ما را بیشتر بشناسیدما در مجموعه بوفالوسفید معتقد هستیم تغییرات از دل شخصیت های واقعی شکل گرفته اند. ما با تکیه بر شخصیت ها و احساسات و دانش تیم گسترده خود هر روز توانمندتر گشته ایم. تلاش برای ایجاد دنیایی روشن تر، پویا و نیز تولید محصولاتی در خور مشتریان خود بوده ایم و هستیم ، که به آنها افتخار می کنیم.

تاریخچه مابوفالوسفید حدود 40 سال پیش با هدف ارتقاء کیفیت در زمینه تولید و عرضه محصولات چرمی پا در عرصه صنعت نهاد. و امروز محصولات این مجموعه در شبکه گسترده ای از فروشگاه ها در سراسر کشور عرضه می گردد. صنایع چرمی بوفالوسفید، صادرات را با اهمیت بر شمرده لذا با عرضه محصولات خود در عرصه بین الملل این مهم را تحقق بخشیده است.

ارزشهایی که ارج می نهیمهر حرکتی با یک تصمیم و اعتقاد راسخ شروع و ادامه می یابد. بوفالو سفید از ابتدای کار به "به اندازه کافی خوب بودن" هیچ اعتقادی نداشته و همواره تولید برترن کیفیت تصمیم و اعتقادش بوده و هست. راحتی و زیبایی محصولات برای محترم شمردن مشتری سرلوحه کار بوفالو سفید بوده است. و اکنون بوفالوسفید انواع متنوعی از کیف و کفش زنانه از جمله: کفشهای اسپرت اداری ، مجلسی ، صندل ، چکمه وهمچنین کیفهای اداری ، دانشجویی ، مجلسی ، ساک دستی ، مسافرتی و ورزشی را تولید و عرضه می نماید. و با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا و همگام با رقبای خارجی در تلاش است تا با ارایه بهترین ها خدمتگذار شما مشتریان گرامی باشد

تیم رهبری مجموعه


ما تیم مدیریت ماهر و بروزی در اختیار داریم که با مهارت و ظرافت ریسکهای ماهرانه و هوشمندانه به خرج داده و بر همین اساس ما را در صدر تولید کننده های محصولات چرمی قرارداده است.